Vodácký zájezd na zakázku na rok 2020

Nový katalog Cesty 2020 vyjde k 15.12.2019, kdy také začneme prodej zájezdů na rok 2020.

Každoročně připravujeme pro naše skupiny více jak 50% vodáckých zájezdů na zakázku. Konečným termínem pro přípravy zájezdů na zakázku je především začátek dubna, kdy máme soutředění našich průvodců. Zde  dojde k jejich rozdělení na jednotlivé zájezdy a průvodci si potom začnou vyplňovat zbývající volný čas v létě. Zbývající kapacity lodí jsou uvolněny pro potřeby naší půjčovny.  

Vodítkem pro váš výběr může být současný katalog Cesty 2019. 

 

Pokud si vyberete z našeho katalogu libovolný vodácký zájezd, můžeme vám jej připravit v termínu odpovídajícím vašim potřebám. Své dotazy pište na email ck@honza-centrum.cz .

Můžeme přípravit zájezdy : 

Minimální počty účastníků pro  zájezdy na zakázku do vzálenějších destinací jako je Francie, Bosna a Černá hora je 24 osob. Pro menší skupiny vzdálenejší zahraniční zájezdy nepřipravujeme. Maximální počty u zahranaičních zájezdů jsou na hranici 36-38 účastníků. 

Malý bus má kapacitu do 28 účastníků.

Velký bus obsazujeme  max. 40 účastníky.

Ukázky vodáckých zájezdů na zakázku s vlastní dopravou:

Zájezdy s vlastní dopravou jsou poslední dobou hodně atraktivní. Každoročně připravujeme pro početnou skupinu ze Severní Moravy vodácké zájezdy s vlastní dopravou. My zajistíme program a vodácké vybavení, sejdeme se přímo na dané řece v kempu. zajistíme i dopravu řidičů pro auta v místě. 

Víkend na Hronu. Víkend na Dunajci. Víkend na Pilici

Zajistíme vodácé zájezdy s vlastní dopravou i většinu tuzemských řek.  

 


 

 

 

 

 

Doporučené rady:
 

1. Začněte jednat včas! Již dnes připravujeme více jak deset nových zájezdů, připravovaných na zakázku. K tomu musíme zajistit rezervaci zkušeného vodáckého průvodce, autobusu, vleku, zapůjčení lodí a dalšího potřebného vybavení, je nutné začít jednat o přípravě na zakázku s dostatečným předstihem, než volné kapacity nabídneme půjčovně lodí.

2. Řada skupin má vodácký zájezd rezervovaný od konce předchozího roku, i když první zálohu na letní akce skládají dle dohody nejpozději do začátku května.

3. Vzdálené dovolené na vodě do Francie, Chorvatska, Itálie, Slovinska, Rumunska v sezóně (1. 7.–15. 8.) jezdíme klimatizovanými autobusy pro 49 osob.

4. V tomto případě připravujeme vodácké zájezdy na zakázku jen pro větší skupiny, které mají 22 a více platících klientů (21. účastník zdarma).

5. Maximální obsazenost našich vodáckých zájezdů je 42 klientů u zájezdů na nafukovacích lodích, s pevnými loděmi je to pouze 38 klientů a dva průvodci, aby zadní pětka sedadel byla vždy volná. U nafukovacích lodí vezeme lodě v zaplachtovaném přívěsu, do kterého se dá dát i čast zavazadel, v případě zájezdu na pevných lodích, je kapacity zavazadel více omezená, a proto necháváme více volných sedaček v autobuse. 

6. Malý autobus má kapacitu 14–18 osob, střední pobere24–28 klientů.

7. Obecně je vodácká dovolená malým autobusem o cca 20 % dražší než katalogový vodácký zájezd pro velký autobus, střední autobus je dražší o 10 %. Středních autobusů je na trhu minimum a tak je nutné letní dovolené na vodě objednávat již v únoru, nejpozději v březnu.