Vodní turistika FotoalbumStupen narocnosti 2

Kwisa a Smědá, ubytování v chatkách

« Zpět na výpis zájezdů

Pokud máte rádi panenskou přírodu a prázdné řeky, pojeďte s námi na Kwisu a Smědou. Představte si úzké, hodně meandrující říčky, kde jediným zvukem je ptačí zpěv a šplouchání pádla. Nenechte se však ukolébat tichem kolem, jinak skončíte v objetí vrbiček, které na vás i na těchto vlídných řekách čekají.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
9041 31.5. - 2.6.2300Kč2100Kč1650Kčposlední volná místa

Program vodáckého zájezdu:

1. Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách, přejezd do podhůří Jizerských hor, ubytování v kempu.

2. Sjezd horního toku polské Kwisy (WW1, cca 17 km).

3. Sjezd říčky Smědé (cca 15 km), návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje: 

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení lodí, pádel, vest, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, ubytování v chatkách a služby průvodce na vodě. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu. 

Nároky: 

Jedná se o meandrující řeky, kde je dobré znát ovládání lodi, náročnost WW1. Vhodné pro děti nad 8 let. 
 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervacna dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2019.

 

Nástupní místo

Praha, Liberec

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
904131.5. - 2.6. Všeobecné informace Informace k zájezdu