Oktuálně k zájezdům 2020.

Stejně jako vy, sledujeme situaci o ohledem na omezení, která jsou v souvislostí se stávající karantenou. Zatím jsme do 8.6.2020 pozastavili činnost cestovní kanceláře a nepříjímáme další cestovní smlouvy, než se situace více vyjasní. Pokud máte o nějaký vodácký zájezd zájem, můžete poslat rezervaci, kterou vám zadáme do 8.6.2020. Po tomto termínu snad již bude více zřejmé, jak bude vypadat letní sezona 2020. 

Dnes rušíme a příští týden vracíme zálohy zájezdů s návratem do 12.6. 2020. 

Je vysoce pravděpodobné, že rušení postihne další zahraniční zájezdy, nejméně s odjezdem do konce června 2020. O vývoji vás budeme průběžně informovat. 

Aktuální podmínky o cestování do zahraníčí: na stránce MZV https://www.mzv.cz/jnp/cz/udalosti_a_media/tiskove_zpravy/x2020_04_24_proc_nedoporucujeme_cestovat.html

Po zvážení aktálních informací nebudeme do zemí, ze kterých bude platit při návratu podmínka povinné karantény nebo test na koronavirus, pořádat zájezdy.   

V těchto případěch využíváme své možnosti odstoupení od cestovní smlouvy na základě zásahu vyšší moci, zájezdy rušíme a vracíme veškeré zaplacené zálohy. 

V našem případě nepředpokládáme vydávání poukazů na místo vracení záloh, pokud bychom museli ve lhůtě 6 týdnů před odjedem zájezd rušit. 

Priorita je a bude bezpečí a možnost pozitivní atmosféry, na kterou jste u naší společnosti za to desetiletí činnosti zvyklí. Hodně se píše o tom jak jsou na tom nyní cestovní kanceláře. Za Vodácké a turistické centrum HONZA, s.r.o. váš mohu ujistit, že pokud nebude nejpozději šest týdnů před odjezdem vašeho zájezdu patrné, že je možno bez nebezpečí vodácký zájezd uskutečnost, takový zájezd zrušíme a vrátíme vám veškeré urazené zálohy. 

 

 

 

 

                                            Martin Janda

                              Ředitel VaTC HONZA,s.r.o.