Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 1

Horní Berounka, stany, dovolená na vodě

« Zpět na výpis zájezdů

Pod Plzní se právě zrozená Berounka zařezává do opuštěné, na první pohled ospalé zalesněné krajiny, kterou často probouzí k životu jen rozjařené výkřiky vodáků na řece. Přestože se i Berounka stává mezi začínajícími vodáky stále oblíbenější řekou, ještě pořád se dá na hladině v klidu rozjímat bez čekání ve frontách na jezech.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0091 20.6. - 21.6.1450Kč1250Kč950Kčposlední volná místa

Program vodáckého zájezdu:

1. Ráno odjezd autobusem z Prahy, přejezd do Plzně, sjezd Berounky k Dolanskému mostu (cca 14 km).

2. Sjezd od Dolanského mostu do Liblína (cca 22 km), prohlídka zříceniny Libštejn, v odpoledních hodinách návrat do Prahy.

 

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje:

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení lodí, pádel, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, služby průvodce na vodě, ubytování na tábořišti. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

 

Nároky:

Berounka je pro začátečníky ideální, na širším a přehledném toku je čas se potrénovat.

 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách. Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

Nástupní místo

Praha, Beroun.

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
009120.6. - 21.6. Všeobecné informace Informace k zájezdu