Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 2

Léto na Vltavě /rezervováno/

« Zpět na výpis zájezdů

Vltava se postupně zařazuje mezi nejnavštěvovanější řeky v Evropě. Přináší to své klady, zkvalitňují se zde kempy i další zázemí je na vyšší úrovni než na jiných řekách. Vodácky atraktivní řeka nabízí řadu památek a pamětihodností v okolí. Kdo tuhle řeku nejel, jako by ani nebyl vodákem. Velká návštěvnost má však v letním období i své stinné stránky, jako jsou plné a rušné kempy nebo fronty na jezech.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0281 25.7. - 28.7.1780Kč1680Kč700KčUzavřeno

Program vodácké dovolené:

1. Na poledne sraz ve Vyšším Brodu (klášter, poštovní muzeum), sjezd (cca 12 km) na Rožmberk (hrad a zámek).

2. Z Rožmberka do Českého Krumlova (cca 21,5 km), prohlídka města (hrad a zámek).

3. Z Českého Krumlova na Zlatou Korunu (cca 17 km).

4. Ze Zlaté Koruny přes Dívčí Kámen (zřícenina hradu, keltské oppidum), dojezd do Boršova (cca 20 km) a ukončení.

 

Cena vodácké dovolené zahrnuje:

Zapůjčení a dopravu lodí, pádel, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, ubytování na tábořištích, služby průvodce na vodě. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

Poznámka:

Požadavky na konkrétní typy lodí: Typy lodí se přidělují až na akci. U vícedenních sjezdů mohou ucelené posádky požadovat konkrétní typ lodi za příplatek 50,- Kč, u zahraničních zájezdů je možno nárokovat typ lodi zdarma. To se nevztahuje na lodě Samba, které vám s ohledem na jejich neskladnost a snížení kapacity celého zájezdu i na zahraniční zájezd půjčíme za příplatek 50 Kč/den. Na jeden zájezd můžeme dát pouze 6 lodí tohoto typu. Konkrétní typ lodi požadujte před uzavřením cestovní smlouvy, pokud je konkrétní typ k dispozici, zaznamená vám VaTC HONZA, s. r. o., uznání požadovaného typu lodi do požadavků na cestovní smlouvě. Přednost při výběru lodě na zájezdu mají účastníci s přihlášeným porcelánem, a účastníci s provedenou rezervací konkrétního typu lodi. Stabilnější lodě přidělujeme přednostně začátečníkům. Cena nezahrnuje vstupné do hradů a parkovné aut. 

Nároky:

Tato letní řeka je vhodná pro pokročilé rodiny s dětmi, jsou zde nutné pokročilé znalosti ovládání lodě.

 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
028125.7. - 28.7. Všeobecné informace Informace k zájezdu