Vodní turistika Stupen narocnosti 2

Sázava, pouze doprovodné vozidlo a půjčení lodí

« Zpět na výpis zájezdů

Je řekou trampů a vodáků, které sem přiváží pověstný Posázavský pacifik. Je známá spoustou jezů a ty sjízdné jsou zpestřením vodáckého zážitku. Vyvrcholením jsou hlavně peřejky pod Týncem nad Sázavou, které prověří sehranost všech posádek.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0291 30.7. - 2.8.1050Kč1050Kč100Kč 

Program vodáckého zájezdu:

1. Sraz v 10:00 a sjezd z Ratají do Sázavy (cca 15 km), prohlídka kláštera.
2. Sjezd ze Sázavy do Zlenic (cca 17km), zříceniny hradů Stará Dubá, Hláska.
3. Sjezd ze Zlenic do Týnce nad Sázavou (cca 18 km), zřícenina Zbořený Kostelec.
4. Sjezd nejatraktivnějšího úseku, dojezd do Pikovic (cca 16 km) a ukončení 15:00-16:00.

Poznámka:

Od počtu 12 lodí pro vás zajistíme stejný zájezd za stejných podmínek i v jiných termínech, pokud nám to kapacity umožní.

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje:

Zapůjčení lodi včetně pádel a dopravy lodí na akci a zpět (půjčujeme rychlé dvojmístné lodě Maku Vydra a stabilnější třímístné Tukany), zapůjčení jednoho 40 l barelu na loď, dopravu osobních věcí po dobu jízdy na vodě a zapůjčení rozkládacích laviček k ohni.

Cena nezahrnuje:

Kempovné na tábořištích (vybereme od vás na místě zálohu 250 Kč na osobu a pak vám ji proti skutečným nákladům vyúčtujeme), dopravu účastníků na akci a zpět a zapůjčení vest. Dětské vesty půjčujeme za příplatek 15 Kč/den, vesty UNI pro děti od 13 let a dospělé za 25 Kč/den.

Pravidla převozu osobních věcí po dobu jízdy na vodě:

První den vydáváme lodě a přebíráme osobní věci nejdéle 2 hodiny po plánovaném srazu. Další dny přebíráme osobní věci mezi 10:00 a 11:00 a vydáváme je podle délky trasy od 15:00 do 18:00. Po 18:00 již ostrahu osobních věcí nezajišťujeme. Poslední den se lodě vracejí mezi 15:00 a 16:00.

Na tyto vodácké výlety bereme pouze ucelené posádky.

Způsob přihlášení:

 

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
029130.7. - 2.8. Všeobecné informace Informace k zájezdu