Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 2

Víkend na Ploučnici u Mimoně /rezervováno/

« Zpět na výpis zájezdů

Ploučnice vás rozhodně nenadchne peřejemi, sjízdnými jezy a hospůdkami u vody. Avšak pokud vás už otravují známé řeky s davy vodáků a láká liduprázdná divočina, je to ta pravá řeka pro vás.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0201 23.5. - 24.5.990Kč850Kč400Kčzruseno

Program vodácké dovolené:

1. Ráno sraz v oblasti Mimoně, sjezd Ploučnice cca 16 km.

2. Sjezd Ploučnice opuštěným údolím z Hradčan (12 km) a ukončení.

Cena vodácké dovolené zahrnuje:

Zapůjčení a dopravu lodí, pádel, ubytování na tábořišti, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě a služby průvodce na vodě. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

Nároky:

Méně náročná WW, není však vhodná pro úplné začátečníky z důvodu technicky náročnějších meandrů.

Poznámka:

Za osobní auto účtujeme příplatek 150 Kč, který zahrnuje parkovné a převoz řidiče pro auto dle programu.

 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
020123.5. - 24.5. Všeobecné informace Informace k zájezdu